Almanya (Pied sunucu) Nameserver Değişikliği

Merhaba, Kısa zaman önce Plesk panel MariaDB servisinin otomatik Update yapması sonucu sunucu genelinde tüm sitelerde veritabanı sorunu yaşanmıştır. Yaşanan sorun için gerekli çalışmalarımız tamamlanmış olup Pied Almanya sunucusunda bulunan müşterilerimize ait tüm web siteleri cPanel sunucuya taşınmıştır. Pied Almanya ... Devamını Oku »

3rd Aralık 2021
Ücretsiz plesk panel lisansı hk.

Merhaba, Uzun yıllardır sağladığımız tüm sanal ve fiziki sunucu hizmetlerinde Plesk kontrol panelini ücretsiz sağlamaktaydık. Sağladığımız bu hizmetin artık 15 günlük trial veya ücretli olarak sağlanması konusunda firmamızda değişiklik yapılmıştır. 01.01.2022 sonrası ve öncesi tüm zamanlara ait tüm plesk ... Devamını Oku »

1st Aralık 2021
Almanya (Pied sunucu) MySQL sorunu hk.

Pied Almanya sunucumuzda Plesk panelin MariaDB servisinin otomatik update yapması sonrası veri tabanı sorunu yaşanmaktadır. Sorunla ilgili çalışmalarımız devam etmekte olup ne yazık ki net bir süre verememekteyiz.

30inci Kasım 2021
Ödeme hatırlatması hk.

Merhaba, Son zamanlarda firmamız hakkında yetkili veya çalışan arkadaşlarımızın kullanıcıları arayarak ücret talep ettiğine dair sözler mevcuttur. Firmamız bugüne kadar hiç bir kullanıcımızdan gecikmiş faturasının haricinde bir ücret talebinde bulunmamıştır. Firmamız yetkililerinin iyimser yaklaşımından kaynaklı ... Devamını Oku »

11inci Kasım 2021
1 2 3