EU Almanya sunucu değişikliği

Merhaba, Son zamanlarda Plesk panel'in otomatik güncellemeleri sonrası biz dahil bir bir çok firmada MariaDB sorunları yaşanmaktadır. Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için Plesk panel olan paylaşımlı hosting hizmetlerimizin tamamını cPanel kontrol paneline sahip hosting hizmetlerine taşımaya karar verdik.  EU Almanya ... Devamını Oku »

5inci Ocak 2022
Almanya (Pied sunucu) Nameserver Değişikliği

Merhaba, Kısa zaman önce Plesk panel MariaDB servisinin otomatik Update yapması sonucu sunucu genelinde tüm sitelerde veritabanı sorunu yaşanmıştır. Yaşanan sorun için gerekli çalışmalarımız tamamlanmış olup Pied Almanya sunucusunda bulunan müşterilerimize ait tüm web siteleri cPanel sunucuya taşınmıştır. Pied Almanya ... Devamını Oku »

3rd Aralık 2021
Ücretsiz plesk panel lisansı hk.

Merhaba, Uzun yıllardır sağladığımız tüm sanal ve fiziki sunucu hizmetlerinde Plesk kontrol panelini ücretsiz sağlamaktaydık. Sağladığımız bu hizmetin artık 15 günlük trial veya ücretli olarak sağlanması konusunda firmamızda değişiklik yapılmıştır. 01.01.2022 sonrası ve öncesi tüm zamanlara ait tüm plesk ... Devamını Oku »

1st Aralık 2021
Almanya (Pied sunucu) MySQL sorunu hk.

Pied Almanya sunucumuzda Plesk panelin MariaDB servisinin otomatik update yapması sonrası veri tabanı sorunu yaşanmaktadır. Sorunla ilgili çalışmalarımız devam etmekte olup ne yazık ki net bir süre verememekteyiz.

30inci Kasım 2021
1 2 3