Bakım Çalışması

Merhaba,

Veri merkezi kaynaklı çalışmamız nedeniyle 00:00-09:00 saatleri arasında tarafımıza gönderilen destek talepleri gecikmeli olarak yanıtlanacaktır. Göstermiş olduğunu ilgi ve anlayışınız için çok teşekkür eder, yaşanan plansız çalışmadan dolayı çok özür dileriz.

18inci Ekim 2020
Acil bakım çalışması

Türkiye lokasyon bir adet sunucumuzda bakım çalışması yapılacaktır. Yaşanacak kısa süreli kesintiden dolayı çok özür dileriz. Yapılan çalışmanın aciliyetinden dolayı gerekli bilgilendirmeyi sadece duyurular kısmından yapmamız gerekmiştir. Anlayış ve sabrınız için çok teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz. 

29inci Temmuz 2020
Yeni Cloud VDS Hizmetimiz

Merhaba, Sizlere çok yeni bir hizmetimizi sunuyoruz. Cloud VDS hizmetimiz çok fazla Ram tüketimi yapan sitelere özel olarak hazırlanmıştır. Yeni AMD EPYC 7282 model işlemcilerle beraber hazırladığımız Cloud  Sunucu paketlerimizin tamamı %100 gerçek NVMe SSD ile satışa sunulmuştur. İstediğiniz zaman ek NVMe SSD ... Devamını Oku »

16inci Temmuz 2020
Kdv bizden kampanyası hk.

Merhaba,

Uzun zamandır devam etmekte olan KDV bizden kampanyamız sona ermiştir. Talep gelmesi durumunda ilerleyen zamanlarda tekrar aktif edilecektir. Havale/Eft ile ödeme yapan kullanıcılarımızın fatura rakamlarına dikkat etmelerini rica ederiz.

6inci Temmuz 2020
Almanya lokasyon erişim sorunu hk.

Merhaba,

Almanya lokasyon storage sistemlerimizde oluşan raid sorunundan dolayı bazı müşterilerimizin web sitelerine erişim sağlanamamaktadır. Konuyla ilgili destek ekibimizin çalışmaları devam etmektedir. Detaylı bilgi almak için tarafımıza destek talebi göndermenizi rica edeceğiz.

23rd Mayıs ayı 2020
Türkiye Lokasyon Pinterest Sunucularda Erişim Sorunu

Türkiye Lokasyon Pinterest sunucularında veri merkezi kaynaklı sorun yaşanmaktadır. Konu hakkında veri merkezi ile iletişim halinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

3rd Mayıs ayı 2020
Planlı Bakım Çalışması

29 Nisan 2020 saat 07:00-08:30 arası Storage sistemlerimizde genel bir bakım yapılacaktır. Belirtilen saatler arasında kendi web sitemizde dahil tüm sitelere erişim sağlanmayacaktır. Bakım sonrası tüm hizmetler tekrar aktif olacaktır.

27inci Nisan 2020
Plesk panel lisans uyarısı hk.

Merhaba,

Sunucu hizmetlerinde Plesk panel lisansı ile ilgili uyarı alan kullanıcılarımızın konu hakkında kısa bir süre beklemelerini rica edeceğiz. Lisanslar otomatikman güncellenmekte olup ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

3rd Mar 2020
cPanel Hosting Hizmetimizi Bitiriyoruz.

cPanel hosting hizmetlerimize 31.01.2020 tarihinde son verilecektir. Mevcutta devam eden kullanıcılarımız bu tarihe kadar bizimle iletişime geçip isterse 31.01.2020 tarihinden itibaren kalan sürelerinin ücret iadesini talep edebilir yada şu an devam etmekte olduğumuz ve bundan sonrada devam edeceğimiz plesk panel hosting hizmetine ... Devamını Oku »

28inci Sept 2019
Yedekleme Hakkında

Değerli kullanıcılarımız,

Tarafımızca yedekleme hizmeti verilmemektedir. Yedekleme sorumluluğu tamamen kullanıcıya aittir. Olası bir veri kaybına karşı lütfen belli günlerde  sitelerinizin yedeğini alınız.

21st Temmuz 2019