Amerika lokasyon Plansız çalışma

aripsa.ilgihost.com Amerika lokasyon sunucumuzda oluşan disk sorunu nedeniyle plansız bakım çalışması yapılmaktadır. Yapılan çalışmanın tahmini bitiş süresi 3 saattir.

27inci Mar 2023
Önemli - Sunucu Yükseltme Bildirimi

Merhaba, 2022 senesinin başlangıcı itibariyle tüm hizmetlerimizi en güncel sistemler ile güncellemeye devam etmekteyiz. 12 Ekim Çarşamba günü sabahı saat 06:00'daitibaren WHM/Cpanel hizmetlerimizin olduğu 48 numaralı paylaşımlı hosting sunucumuzu "AMD EPYC" işlemcili NVMe disk yapısına sahip yeni sunucuya aktarımını ... Devamını Oku »

7inci Ekim 2022
Nameserver Değişikliği

Merhaba, Hizmetleri wp.ilgihost.com adlı sunucumuzda bulunan müşterilerimizin mevcutta kullandığı wp1.ilgidns.com ve wp2.ilgidns.com nameserver adreslerini aşağıdaki Nameserver adresleri ile 24 saat içinde güncellemeleri gerekmektedir. Nameserver güncellemesi yapmayan kullanıcılarımızın websitelerinde erişim sorunu ... Devamını Oku »

15inci Sept 2022
Sunucu Disk Sistemi Değişikliği

Merhaba, Sizlere daha iyi hizmet sunmak amacıyla yaptığımız çalışmalarımız son hızla devam etmektedir. Bu çalışmalarımızdan biride SSD alt yapısına sahip olan hizmetlerimizin tamamını sırayla daha hızlı disk sistemi olan NVMe alt yapısına taşımaktır. wp.ilgihost.com sunucusunda bulunan tüm sitelerinizi daha ... Devamını Oku »

7inci Sept 2022
1 2 3