Duyurular

Tüm duyurularımız : İLGİ HOST

Mayıs ayı
23rd

Almanya lokasyon erişim sorunu hk.

Merhaba,

Almanya lokasyon storage sistemlerimizde oluşan raid sorunundan dolayı bazı müşterilerimizin web sitelerine erişim sağlanamamaktadır. Konuyla ilgili destek ekibimizin çalışmaları devam etmektedir. Detaylı bilgi almak için tarafımıza destek talebi göndermenizi rica edeceğiz.

Mayıs ayı
3rd

Türkiye Lokasyon Pinterest Sunucularda Erişim Sorunu

Türkiye Lokasyon Pinterest sunucularında veri merkezi kaynaklı sorun yaşanmaktadır. Konu hakkında veri merkezi ile iletişim halinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Apr
27inci

Planlı Bakım Çalışması

29 Nisan 2020 saat 07:00-08:30 arası Storage sistemlerimizde genel bir bakım yapılacaktır. Belirtilen saatler arasında kendi web sitemizde dahil tüm sitelere erişim sağlanmayacaktır. Bakım sonrası tüm hizmetler tekrar aktif olacaktır.

Mar
3rd

Plesk panel lisans uyarısı hk.

Merhaba,

Sunucu hizmetlerinde Plesk panel lisansı ile ilgili uyarı alan kullanıcılarımızın konu hakkında kısa bir süre beklemelerini rica edeceğiz. Lisanslar otomatikman güncellenmekte olup ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Sep
28inci

cPanel Hosting Hizmetimizi Bitiriyoruz.

cPanel hosting hizmetlerimize 31.01.2020 tarihinde son verilecektir. Mevcutta devam eden kullanıcılarımız bu tarihe kadar bizimle iletişime geçip isterse 31.01.2020 tarihinden itibaren kalan sürelerinin ücret iadesini talep edebilir yada şu an devam etmekte olduğumuz ve bundan sonrada devam edeceğimiz plesk panel hosting hizmetine ... Devamını Oku »

Jul
21st

Yedekleme Hakkında

Değerli kullanıcılarımız,

Tarafımızca yedekleme hizmeti verilmemektedir. Yedekleme sorumluluğu tamamen kullanıcıya aittir. Olası bir veri kaybına karşı lütfen belli günlerde  sitelerinizin yedeğini alınız.

Jul
20inci

Plansız Bakım Çalışması

Değerli kullanıcılarımız, Linux sunucularımızın raid yapısında oluşan sorun nedeniyle 20.07.2019 saat 22:00 ile 21.07.2019 15:00 arası teknik çalışma yapılarak verilerin tamamı farklı sunuculara alınacaktır. Bu süreçte sizden ricamız web sitenizde herhangi bir konu güncellemesi, veri girişi yapmamanızdır. Belirtilen ... Devamını Oku »

Apr
27inci

Planlı bakım çalışması

Siz değerli kullanıcılarımıza daha iyi hizmet sağlamak amacıyla 6 mayıs saat 02:00'da güvenlik ve bakım çalışması yapılacaktır. Yapılacak çalışmanın tahmini süresini ne yazık ki belirtemiyoruz bu süreçte sizlere yaşatacak olduğumuz aksaklıklardan dolayı çok özür diler, iyi çalışmalar dileriz.

Feb
13inci

Zorunlu IP Değişikliği

Merhaba,

Türkiye lokasyon Ashe sunucumuzda oluşan disk arızası nedeni ile verilerin zarar görmemesi için acil olarak taşıma işlemi yapılacaktır. Bu süreçten sonra web sitesinde sorun yaşayan kullanıcılarımızın tarafımıza destek talebi göndermelerini önemle rica ederiz.

Nov
27inci

Hosting hizmetinize Bir yılda bizden hediye!!

Merhaba Başlıktada belirttiğimiz gibi siz değerli ilgihost kullanıcılarına mevcut paylaşımlı hosting hizmetlerinde "Bir" yıl, Reseller Hosting kullanıcılarına ise tam "Üç" ay ek süre hediye ediyoruz.Yapmış olduğumuz kampanyamızdan faydalanmak için siz değerli kullanıcılarımızdan küçük bir ricamız olacaktır. ... Devamını Oku »

Copyright © 2020 İLGİ HOST. All Rights Reserved.