Kdv bizden kampanyası hk.

Merhaba,

Uzun zamandır devam etmekte olan KDV bizden kampanyamız sona ermiştir. Talep gelmesi durumunda ilerleyen zamanlarda tekrar aktif edilecektir. Havale/Eft ile ödeme yapan kullanıcılarımızın fatura rakamlarına dikkat etmelerini rica ederiz.

6inci Temmuz 2020
Almanya lokasyon erişim sorunu hk.

Merhaba,

Almanya lokasyon storage sistemlerimizde oluşan raid sorunundan dolayı bazı müşterilerimizin web sitelerine erişim sağlanamamaktadır. Konuyla ilgili destek ekibimizin çalışmaları devam etmektedir. Detaylı bilgi almak için tarafımıza destek talebi göndermenizi rica edeceğiz.

23rd Mayıs ayı 2020
Türkiye Lokasyon Pinterest Sunucularda Erişim Sorunu

Türkiye Lokasyon Pinterest sunucularında veri merkezi kaynaklı sorun yaşanmaktadır. Konu hakkında veri merkezi ile iletişim halinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

3rd Mayıs ayı 2020
Planlı Bakım Çalışması

29 Nisan 2020 saat 07:00-08:30 arası Storage sistemlerimizde genel bir bakım yapılacaktır. Belirtilen saatler arasında kendi web sitemizde dahil tüm sitelere erişim sağlanmayacaktır. Bakım sonrası tüm hizmetler tekrar aktif olacaktır.

27inci Nisan 2020
Plesk panel lisans uyarısı hk.

Merhaba,

Sunucu hizmetlerinde Plesk panel lisansı ile ilgili uyarı alan kullanıcılarımızın konu hakkında kısa bir süre beklemelerini rica edeceğiz. Lisanslar otomatikman güncellenmekte olup ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

3rd Mar 2020
cPanel Hosting Hizmetimizi Bitiriyoruz.

cPanel hosting hizmetlerimize 31.01.2020 tarihinde son verilecektir. Mevcutta devam eden kullanıcılarımız bu tarihe kadar bizimle iletişime geçip isterse 31.01.2020 tarihinden itibaren kalan sürelerinin ücret iadesini talep edebilir yada şu an devam etmekte olduğumuz ve bundan sonrada devam edeceğimiz plesk panel hosting hizmetine ... Devamını Oku »

28inci Sept 2019
Yedekleme Hakkında

Değerli kullanıcılarımız,

Tarafımızca yedekleme hizmeti verilmemektedir. Yedekleme sorumluluğu tamamen kullanıcıya aittir. Olası bir veri kaybına karşı lütfen belli günlerde  sitelerinizin yedeğini alınız.

21st Temmuz 2019
Plansız Bakım Çalışması

Değerli kullanıcılarımız, Linux sunucularımızın raid yapısında oluşan sorun nedeniyle 20.07.2019 saat 22:00 ile 21.07.2019 15:00 arası teknik çalışma yapılarak verilerin tamamı farklı sunuculara alınacaktır. Bu süreçte sizden ricamız web sitenizde herhangi bir konu güncellemesi, veri girişi yapmamanızdır. Belirtilen ... Devamını Oku »

20inci Temmuz 2019
Planlı bakım çalışması

Siz değerli kullanıcılarımıza daha iyi hizmet sağlamak amacıyla 6 mayıs saat 02:00'da güvenlik ve bakım çalışması yapılacaktır. Yapılacak çalışmanın tahmini süresini ne yazık ki belirtemiyoruz bu süreçte sizlere yaşatacak olduğumuz aksaklıklardan dolayı çok özür diler, iyi çalışmalar dileriz.

27inci Nisan 2017
Zorunlu IP Değişikliği

Merhaba,

Türkiye lokasyon Ashe sunucumuzda oluşan disk arızası nedeni ile verilerin zarar görmemesi için acil olarak taşıma işlemi yapılacaktır. Bu süreçten sonra web sitesinde sorun yaşayan kullanıcılarımızın tarafımıza destek talebi göndermelerini önemle rica ederiz.

13inci Şubat 2017